Pokud se vám zdá, že klasické e-mailové newslettery nestačí a vaše prodeje nerostou dostatečně rychle – zavolejte Sendigo. Sendigo vytváří z návštěvníků vaší stránky nové zákazníky, sbírá jejich data a pomáhá vám generovat prodeje pomocí marketingové automatizace.

Efektivní řešení on-site a emailového marketingu

ZAJIŠTĚNÍ EMAILOVÉ ADRESY

Je pravděpodobné, že většina návštěvníků vaše webové stránky opouští, aniž byste získali jejich emailové adresy. Sendigo z anonymních návštěvníků udělá individuální osobnosti, kterým budete moci nabízet osobnější péči. Díky pop-upovým seznamům, registračním formulářům a podobným vymoženostem vám svoje emailové adresy vydá větší procento návštěvníků.

OPUŠTĚNÍ NÁKUPNÍHO VOZÍKU

Sendigo bojuje proti opuštěným nákupním vozíkům tím, že určitým zákazníkům pošle ve správný čas personalizovaný email či SMS. Vše, co je k tomu potřeba je to, aby zákazník při odchodu zanechal svoji emailovou adresu.

TRANSAKČNÍ ZPRÁVY

Revoluční transakční messaging, který Sendigo používá, je vyvíjen pro to, aby opět personalizoval způsob, kterým komunikujete s vašimi zákazníky.

ZPRÁVY, KTERÉ BEROU OHLED NA DATA

Díky naší platformě jsou zprávy zasílány tehdy, kdy potencionální zákazník vykoná určitou aktivitu. Interakce je tak daleko příjemnější, jelikož se informace zaslané ve zprávě potencionálnímu zákazníkovi opravdu hodí.

REKLAMNÍ POP-UPY

Vizuální interakce návštěvníka zabaví. Toolbary, pop-upy, bannery a widgety – všechny tyto vymoženosti lze využít k získání informací či zlepšení nákupní zkušenosti. To samozřejmě platí v případě, že máte kontrolu nad tím, kdy se objeví. Není nic horšího, než otravné a nevyžádané pop-upy.

DATA A REPORTY

Sandigo si uchovává svoje vlastní statistiky. Díky tomu si vždy můžete zkontrolovat efektivitu vašich řešení.

NASTAVENÍ TRVÁ PĚT MINUT
Stačí přidat náš Foxy tag a máte hotovo. Jak je to možné? Je tomu tak proto, že my naše systémy konfigurujeme tak, aby získaly vaše data, namísto toho, abychom se po nich museli pídit u vašeho IT oddělení. Náš script se načte hned po vaší stránce a nikdy nebude rušit či zpomalovat.

Vše začíná pochopením vaší firmy a následováním vaší firemní vize. Touto cestou nezískáte pouze užitečný software, ale také opravdové řešení, které vám pomůže.

VYPLNIT ŽÁDOST

Pokud máte jakékoliv otázky, tak nám můžete napsat. Jsme vždy online

    ->